Gazetecilere “küsmesiyle” gündeme gelen Muharrem İnce: Her medeni insan gibi gazetecilerle konuşmaya çalışıyorum; onlara hakaret etmiyor, onları tehdit etmiyorum

Son dönemde bazı gazetecilere “küsmesiyle” gündeme gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Ben her medeni insan gibi gazetecilerle konuşmaya ve onları ikna etmeye çalışıyorum. Onlara hakaret etmiyor, onları tehdit etmiyorum” dedi. 

Gazeteciler Nevşin Mengü, Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya’ya küsmesi ve ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş‘a çıkışmasıyla gündeme gelen Muharrem İnce, Twitter’dan konu hakkında bir paylaşım yaptı. 

İnce, “Ben her medeni insan gibi gazetecilerle konuşmaya ve onları ikna etmeye çalışıyorum. Onlara hakaret etmiyor, onları tehdit etmiyorum. Yılmaz Özdil’in baskı sonucu işine son verilmesine susanlar, benimle konuştuktan sonra arkadaşını öğretmene şikayet eden ilkokul çocuğuna dönüşüyor. Erdoğan’ın bu ülkeye yaptığı en büyük kötülük, her cenahtan gazeteciyi siyasi pozisyon almak zorunda bırakmasıdır. Bunların hepsini aşacağız” ifadesini kullandı. 

TIKLAYIN – Muharrem İnce: Erdoğan ile Kılıçdaroğlu ikinci tura kalırsa seçim riske girer, her durumda benim kalmam lazım

TIKLAYIN – Fatih Portakal, Muharrem İnce’nin kendisine “küstüğünü” söyledi: Böyle bir siyasetçinin olmaması lazım, bizi yönettiğini düşünsenize!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir