Kayserispor Başkanı Çamlı: Türkiye’de ilk defa hakem konuşulmayacak, helal olsun

Süper Lig’in 25. haftasında evinde Beşiktaş ile 0-0 berabere kalan Kayserispor Kulübü Başkanı Ali Çamlı, beraberliğe çok sevinemediklerini, iyi top oynadıklarını söyledi.

Çamlı, maçın ardından stat çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada her alınan puanın kıymetli olduğunu ifade etti.

Ligde iki takımın kopup gittiğini vurgulayan Çamlı, “Ondan sonrası, her takım için alınan puan ya da puanların değeri var. Beni bugün mutlu eden şey herhalde Türkiye’de ilk defa bir hakem konuşulmayacak. Çok temiz bir maç yönetti, tebrik ediyorum hakem arkadaşları, helal olsun. Zaten maçların böyle olması lazım. Kulüplerin de ilişkilerinin böyle kardeşçe olması lazım. Bazı seyircilerimiz Onur’a tepki gösterdiler, duygusal bakıyorlar. Onur bizim için kıymetlidir. Buraya hizmet etmiştir. Kulübüne para kazandırmıştır. Onun için o çocuğa söyleyecek bir şey yoktur” diye konuştu.

‘KAYSERİSPOR DAHA İYİ OLACAK’

Bundan sonrasının takım için çok iyi olacağını vurgulayan Çamlı, yukarılara nasıl çıkabileceklerinin planlarını yaptıklarını anlattı. Bunu başaracak teknik heyet ve sporcu kadroları bulunduğunu dile getiren Çamlı, “Üç yeni transfer, arkadaşlarıyla sahada ilk kez bir arada oynadı. Hepsi hazır olmasına rağmen en az bir iki maç birbirlerini tanıma süreleri vardır. Bundan sonra Kayserispor daha iyi olacak. Önümüzdeki Başakşehir maçına hazırlanacağız. Biz beraberliğe çok sevinemedik. İyi top oynadık. Hem Beşiktaş hem Kayserispor futbolcularını tebrik ediyorum” dedi.

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x