Dünyada Bir İlk: Belçika’da Yapılacak “Seks Partisi”nin Ayrıntıları Açıklandı

Belçika’da yapılacak ve dünyada çok konuşulan ‘Seks Partisi’nin ayrıntıları belli oldu. “2024’ün en heyecan verici gecesi” sloganı ile düzenlenen partinin ayrıntıları ?

2024 yılında Belçika’da yapılacak olan “seks partisi” tüm dünyada çok konuşulmuştu. Yapılacak bu partinin yapılacağı yer dışında her ayrıntı paylaşıldı.

Belçika’nın Antwerp şehrinde yapılacak olan parti “Mystery Sensation” (Gizemli Sansasyon) adlı parti 21 Eylül 2024 tarihinde saat 19.00-03.00 saatleri arasında yapılacak.

Katılımcıların güvenliği nedeniyle partinin yapılacağı konum partiden 24 saat önce katılımcılara duyurulacak.

Etkinlikte 150 yatak, 10 jakuzi ve 20 bin adet prezervatif kullanacağı duyuruldu. Etkinliğe katılanlara şefler tarafından 3 porsiyon yemek sunulacağı da açıklandı.

Partinin biletler ise kadınlar için 250 euro, çiftler için 695 euro. Erkeklerin etkinliğe tek başına katılımına izin verilmezken VIP deluxe bilet sahibi çiftler, özel bir etkinlik ve otel konaklaması için 1350 euro ödeyecek.

Bilet fiyatlarının avantajlı dönemde olduğu belirtilirken 31 Aralık tarihinden sonra 100 euro zam geleceği açıklandı.

Partiye katılmak isteyenlerin en az 21 yaşında olması gerekirken, erkeklerin smokin kadınların ise gece elbisesi ile katılması gerektiği duyuruldu.

“2024’ün en heyecan verici gecesi” reklamı ile tanıtılan parti için etkinlik sahibi Gert Snoeys, “Etkinlik sizin oyun alanınız olacak. Bu partide parlayabilir, parti yapabilir ve kendinizi keşfedebilirsiniz. Bu etkinlik zevk ve sofistike limitlerinizi baştan tanımlayacak.” dedi.

Partinin düzenleneceği alanın 4000 metrekareden daha küçük olmayacağı ve 25 farklı temaya sahip olacağı belirtildi. Bu temaların içerisinde karanlık oda, sineme odası gibi odalar olacak.

Organizatör, parti ile ilgili “Ben yıllardır böyle bir etkinlik düzenlemek istiyordum. 10 yıl önce de düzenlemek istiyordum fakat o zaman çok erkendi. Bu tabu ortadan kalktı. İnsanlar konuşmaya başladı.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x