Haftanın kaptanları belli oldu: Kaptanlar düelloda kıyasıya yarıştı…

Masterchef Allstar’da 22. hafta geride kaldı. Kıyasıya rekabetin baş gösterdiği haftada yarışmacılar önce takım oyununu kazanmak için ardından ise potaya girmemek için ter döktü. Bazılarının çabasının yetmediği haftada 4 isim eleme potasına dahil oldu. Cemre, Kıvanç, Dilara ve Esra’nın yarıştığı eleme gecesinde Allstar hayallerine veda eden Cemre, yarışmanın 10’uncusu olarak veda etti. Vedanın ardından 23. hafta büyük bir heyecanla başladı. 9 kişi kalan yarışmacılar haftaya mavi takımın kaptanlığını alarak başlamak istiyor. Peki, 11 Aralık’ta kaptanlık oyununu kim kazandı? Masterchef’te kırmızı ve mavi takım belli oluyor…

MASATERCHEF ALLSTAR’DA MAVİ TAKIMIN KAPTANI KİM OLDU?

Yarışmacılar kaptanlık oyunu için önlüklerini giydi. Şefler tarafından istenen yemek ise midye dolma oldu. Yarışmacılar verilen sürede en başarılı midye dolmayı yapmaya çalıştı. Gecenin sonunda en başarılı tabağı çıkararak mavi takımın kaptanı olan isim Eren oldu. Eren kırmızı takımın kaptanı olarak Dilara’yı seçti.

KIRMIZI TAKIMDA KİMLER VAR?

Dilara

Tahsin

Barbaros

Kıvanç

MAVİ TAKIMDA KİMLER VAR?

Eren

Sergen

Esra

Batuhan

Hasan

DÜELLOYU KİM KAZANDI?

Kırmızı takımın kaptanı Dilara ve mavi takımın kaptanı Eren kaptanlık düellosunda, gözleri kapalı bir biçimde önlerine getirilen ürünleri tahmin etmeye çalıştı. İlk etap berabare ikincisinde ise skor 5-1 bitti. Kazanan kırmızı takımın kaptanı Dilara oldu. 

Böylece kırmızı takım yarın oynanacak takım oyununda, her turdaki yaratıcılık oyununda iki malzemeden birini hangi turda kullanmak istediklerine karar verebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x