Serenay Sarıkaya’nın Annesiyle Aşk Yaşayan Cansu Tosun’un Babası Evden Kovuldu: Soluğu Aşkının Yanında Aldı

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un yasak aşk yaşadığı iddiası ortalığı epey sarsmış, iddialar doğru çıkmıştı. Arka arkaya imalı göndermeler yapan Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun, yasak aşk yaşayan kocasını evden kovdu. Bilin bakalım Kenan Tosun soluğu nerede aldı…

Olay o kadar dillendi ki muhtemelen denk gelmişsinizdir, geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun, Nişantaşı’nda birlikte görüntülenmiş; yasak aşk iddiaları da gündemi sarsmıştı.

Kısa bir süre içerisinde konu birden çözülmüş yasak aşkın doğru olduğu ortaya çıkmıştı. Hatta şok eden detaylar da eklendi hikayeye…

Ümran Seyhan ile Kenan Tosun’un yazlıkta komşu olduğunu, hatta Seyhan’ın Kenan Tosun’un eşi Serpil Tosun’la yakın arkadaş olduğunu öğrenmiştik.

Serenay Sarıkaya ve Cansu Tosun bu konuyla ilgili herhangi bir yorum yapmamayı tercih etti fakat…

Cansu Tosun’un ihanete uğrayan annesi önce 2.Sayfa’ya yaptığı “Her şey doğru, onları Allah’a havale ediyorum” açıklamasıyla, sonra da üst üste yaptığı paylaşımlarla yaşadığı çirkinliğe sessiz kalmadı.

Serpil Tosun’un Kenan Tosun’dan boşanmaya karar verdiğini duymuştuk ama yasak aşk cephesinde yeni bir gelişme daha yaşandığı söyleniyor.

İddiaya göre, Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun’un babası Kenan Tosun’u evden kovdu!

Evden kovulan Kenan Tosun da soluğu sevgilisi Ümran Seyhan’ın yanında aldı…

1. Sosyal medya kullanıcılarından da tepkiler gecikmedi ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x