Ustalar kuyrukta

Sabah’tan Ömer Karahan’ın haberine göre Doğukan Manço, babası Barış Manço’nun yıllar önceki aracını Belçika’da bulduğunu ve aracı Türkiye’ye getirmek için girişimde bulunduklarını duyurmuştu. Türkiye’deki birçok aracı zamanında haczedilen Manço’nun Belçika’da olan ve 20 sene kullanılmayan arabasıyla ilgili aylar öncesinde girişimlere başlayan Doğukan Manço, mutlu haberi paylaştı.

“BARIŞ MANÇO SEVERLER GÖRSÜN DİYE SERGİ AMAÇLI GETİRİLECEK”

Önümüzdeki günlerde Belçika Liege Belediye Başkanı ve Belçika Maliye Bakanlığı ile masaya oturacağını belirten Manço, şunları söyledi:

“Belçika ziyaretimin son gününde; babamın Belçika’daki aracını İstanbul’a kadar getirmeye ve bu süreçte de aracı saklamaya gönüllü oldular. Şu an aracı Türkiye’ye getirebilmek için sadece Gümrük Müdürlüğü’nün dilekçemi kabul etmesi kaldı. Heyecanla beklemeye devam ediyoruz. Maalesef araç bunca zaman getirilemediği için inanılmayacak derecede zarar görmüş. Kardeşimle aracı ilk gördüğümüzde içimiz burkuldu. Ancak o aracı geldiğinde fabrikadan çıkmış gibi hazırlayacağım. Araç, Türkiye’ye özel izin ile sadece Barış Manço severler görsün diye sergi amaçlı getirilecek.”

SIRAYA GİREN USTALAR: “ÇORBADA BİZİM DE TUZUMUZ OLSUN”

Türkiye’nin dört yanından araba tamircileri ise Manço’ya mesaj atıp, sanatçının arabasını tamir etmek için sıraya girdi. “Barış Manço şarkıları ile büyüdük. Çorbada bizim de tuzumuz olsun” diyen sanayi ustalarının mesajları Doğukan Manço’yu duygulandırdı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x